فال بگیریددرباره فال انبیا

اگر فال و طالع جزو عقاید شما به شمار می‎رود بایستی بگوییم که فایل انبیا جزو مواردی است که در بین فال‎های گوناگون جایگاه خوبی برای خود دست و پا کرده است، از این جهت که این فال بر پایه سخنان پیامبران بیان می‎شود که صحت بییشتری دارند چون آنان سخنان خود را از عالم غیب می‎اوردند و از آن‎جا سخنانی برای ما می‎گفتند که غیر قابل بیان کننده برای افراد و ناآشنا بود، از این جهت چون پیامبران الهی همه چیز را در خصوص انسان به اذن خدا می‎دانستند بایستی فال انبیا را نیز مقدس بدانیم چون این نوع فال تمامی عواطف و احساسات انسان‎ها را شامل می‎شود و آن‎ها نسبت به باطن انسان درک داشته و بر امور اهری توجهی نمی‎کردند.

فال انبیا

به منظور گرفتن فال انبیا می‎توانید به افرادی رجوع کنید که این نوع فال را می‎گیرند و البته می‎بایست صداقت و اعتماد آن‎ها را نیز جلب کنید و آن‎ها بتوانند برای شما به درستی چیزهایی که در ارتباط با فال انبیا قرار دارد را بیان کنند. علاوه بر این در محیط اینترنت نیز سایت‎هایی وجود دارد که مخصوص فال و فالگیری هستند و آن‎ها داده‎ها را به رایانه داده و از این جهت کامپیوتر برای شما فال می‎گیرد و در نتیجه هیچ نوع اشتباه و خطایی در کار این نوع رایانه‎ها نیست و نتایج به سرعت در اختیار شما داده می‎شود.

تمامی ادیان الهی پیامبر داشته‎اند که هر کدام به نوبه خود معجزه‎ای داشته که توسط آن توجه مردم را نسبت به حرف‎های خود جلب کرده‎اند. هر کدام از پیامبران راه‎ها و روش‎های مخصوص به خود را داشته و مردم هر دین براساس آیین خاص برجا مانده از پیامبران خود به معاش در این دنیا ادامه می‎دهند. اما نکته‎های مشترکی در زندگی و شیوه تمامی پیامبران به چشم می‎خورد که سبب شده همه ادیان گوناگون برای همدیگر احترام قائل شوند و عقاید ادیان دیگر را محترم بشمارند.

زندگی نامه هرکدام از این پیامبران را می‎توان سرلوحه زندگی قرار داد چون شیوه زندگی سالم و درست را یاد داده‎اند. فال انبیا نیز با توجه به همین اصول انجام می‎شود که به زندگی انبیا اشاره می‎کند و شیوه‎ زندگی آن‎ها را به شکل پند و نصیحت برای ما بیان می‎کند. فایل‎های گوناگونی برای انبیا به چشم می‎خورد و کتاب‎های گوناگونی نیز در این خصوص نوشته‎ شده‎اند که اعتماد به صحت هر کدام از آن‎ها مشکل است.

در این بین ما تمامی تلاش خود را صرف کرده‎ایم تا فال انبیا الهی را برای شما فراهم کنیم که از آن استفاده لازم را بتوانید ببرید.

گرفتن فال انیبا 

نکاتی در خصوص فال و طالع بینی:

  • فال‎گیری و اقدام برای فال به معنای تلاش در پیش‎بینی آینده (اغلب اوقات آینده یک شخص) از راه روش‎های نهانی یا فراطبیعی است.
  • فال‎گیری را بایستی یکی از شاخه‎های نهان‎شناسی بدانیم.
  • بایستی توجه کرد که فال با طالع بینی تفاوت دارد.
  • طالع‎بینی نوعی از پیش‎گویی به شمار می‎رود که از اختیار شخص خارج است، یعنی شخص قدرت انتخاب و اختیاری در آن ندارد.
  • علاوه بر این پیشگویی در طالع‎بینی بر پایه وضعیت ستارگان به هنگام تولد فرد است همانند با طالع‎بینی چینی یا هندی.
  • اما در فال پیش‎گویی با توجه کردن به انتخاب فرد به دست آورده می‎شود و ربطی به تاریخ تولد فرد ندارد همانند با فال تاروت یا حافظ.
  • در نتیجه نبایستی کلمه فال را با طالع‎بینی اشتباه کنید در نتیجه لغاتی همانند با فال چینی، فال مصری و فال شخصی اشتباه است.

شیوه گرفتن فال انبیاء:

ابتدا چشم‎های خود را ببندید و با حضور ذهن سوره حمد را بخوانید، حال آن‎چه را میل دارید قصد و نیت آن را از دل خود رد کنید.

حال بر روی گزینه زیر برای مشاهده نتیجه فال کلیک کنید.