فال بگیرید

درباره فال تاروت

 

تعریف فال تاروت (fale taroot)

تاروت را یکی از قدیمی‎ترین راه‎های پیشگویی یا الهام ‎بخشی در تاریخ می‎دانند. در گذشته، فال تاروت بیشتر مورد توجه قشر اشراف و طبقه بالای جامعه بوده است، چون دسترسی به پیشگوی مسلط به هنگامی که حاکمان آن را منع کرده بودند، با هزینه و سختی‎های زیادی همراه بود. امروزه نیز اشخاصی که نسبت به تاروت از خود تسلط نشان دهند کم بوده و هزینه زیادی درخواست می‎کنند.

البته بایستی گفت در کشور ما فال تاروت زیاد شناخته شده نیست. جالب است بدانید کارت‎های فال تاروت نه تنها به منظور پیش‎بینی و آینده‎بینی به کار گرفته می‎شوند بلکه نفس آدمی نیز توسط آن‎ها مورد تربیت قرار می گرفته است.

فال تاروت

شیوه درست کردن کارت‎های تاروت

یک دسته کامل تاروت از 78 کارت تشکیل شده است که خودتان نیز می‎توانید آن را درست کنید. نوع، کیفیت و اندازه کارت‎های فاقد اهمیت است. شما می‎توانید از ورق مقوای محکم استفاده کرده و 78 عدد را به یک اندازه برش بزنید، حالا کارت‎ها را نقاشی و نام آن را به فارسی یا انگلیسی زیر آن بنویسید.

شما در هنگام کار بایستی توجه کنید که معنی دقیق کارت‎ها را به یاد بسپارید. کارت‎های تاروت در دو گروه قرار می‎گیرند: سری بزرگ که از 22 کارت و سری کوچک که از 56 کارت تشکیل شده‎اند. کارت‎های بزرگ مسائل مهم و ریشه‎دار نیت مطرح شده را شامل می‎شوند و سری کوچک آن‎ها در تفسیر فال شما مسائل کوچک و کم اهمیت‎تر را در بر می‎گیرند.

سایت فال تاروت

شیوه انجام فال تاروت

ابتدا بایستی کارت‎ها را با هم مخلوط و سپس بر بزنید.

اگر برای فرد دیگری فال می‎گیرید، از او بخواهید با دستی که تسلط ندارد(یعنی اگر دست چپ است با دست راست و برعکس) کارت‎ها را کات کند یعنی کارت‎ها را از وسط به دو نیم بخش کرده و کارت‎های پایینی را بر روی کارت‎های بالا قرار دهد.

اگر فال را برای خودتان می‎گیرید تنها بر زدن کافی است.

بر زدن به معنای مخلوط کردن کارت‎ها با هم است و یک کارت از بین کارت‎ها را بکشید و روی کارت‎های بالایی بگذارید و این کار را به دفعات تکرار کنید و حواستان به پشت کارت‎ها باشد که رو به سمت شما باشد.

انتخاب کارت‎های تاروت همواره بایستی بعد از انجام یک مراسم کوچک صورت گیرد، هنگامی که به منظور دریافت جواب پرسش یا پیشگویی به کارت‎های تاروت مراجعه می‎کنید به آن لحظه حالت زیبایی از مراقبه را ببخشید.

این کارت‎ها را در پارچه زیبا و رنگارنگی قرار دهید (رنگ‎هایی مانند قرمز، لاجوردی و بنفش را استفاده کنید) و داخل یک جعبه نگهداری کنید.

هنگامی که خواستید فال تاروت بگیرید، کارت‎ها را به آرامی از داخل جعبه و سپس پارچه بیرون آورید و بر بزنید و بعد از این‎که حس کردید به درستی و کامل مخلوط شده‎اند، آن‎ها را با توجه به فال خود انتخاب کنید. می‎توانید برای تمرکز بیشتر شمع و عودی نیز روشن و رنگ و بوی خاصی به فضا ببخشید.

برای کشیدن کارت‎ها همواره از دست چپ استفاده کنید که به قسمت ناخودآگاه و شهودی مغز شما مرتبط است. اما اگر دست‎ چپ هستید از دست مخالف استفاده کنید.

پرسش‎هایی که از کارت‎های فال تاروت سوال می‎شود در واقع مواردی است که از ناخودآگاه شخص پرسیده می‎شود و هرچه نیت و ماهیت سوالات شفاف‎تر باشد، تاروت بهتر خواهد توانست معرف ناشی از ضمیر پنهان فرد را منعکس کند.

پیش از زمان کشیدن کارت‎ها و در حین آن، چشمان خود را ببندید و نفس عمیق و آرامی بکشید. همین‎طور که دست‎های شما روی کارت‎ها حرکت می‎کند، به شکل یک کانال عمل کرده و به کارتی که هم‎زمان با انرژی شما هماهنگی دارد مرتبط می‎گردد، به دست خود اعتماد کرده و کارت را بیرون بکشید.

اغلب اوقات در زمان بر زدن کارت‎ها کارتی از بین کارت‎ها بیرون پریده و بر روی زمین می‎افتد، به این نوع کارت‎ها توجه کنید زیرا معمولا جواب سوال شما را در خود دارند.

قدرت درک و فهم خود را در تفسیر کارت‎ها به کار بگیرید، کارت‎ها برای افراد گوناگون معانی مختلفی دارند و در زمان خواندن کارت‎ها حس خود را نیز درگیر کنید.

پیش از انتخاب و قراردادن کارت‎ها بایستی نیت شما به شکل کاملی روشن باشد و مشخص کنید این فال به نیت مشاوره گرفته می‎شود یا پیشگویی، در نوع اول معمولا کارت میانی نقش راهنمای اصلی را داشته و کارت‎های کناری نقش تقویتی دارند.